1800-222-223-22 Contact@CharityhubWP.org

Labu darot

 • Kļūsti par iedvesmas avotu bērniem, kuri aug bērnunamos! Palīdzi viņiem izvēlēties savu dzīves ceļu, savu profesiju. Dalies savā profesionālajā pieredzē, aicinot pie sevis, vai dodoties ciemos! Iedrošini viņus uz uzvaru!Kļūsti par iedvesmas avotu bērniem, kuri aug bērnunamos! Palīdzi viņiem izvēlēties savu dzīves ceļu, savu profesiju. Dalies savā profesionālajā pieredzē, aicinot pie sevis, vai dodoties ciemos! Iedrošini viņus uz uzvaru!Vairāk par projektuUzzināt, kā atbalstītZiedot
  49
  Latvijas bērnunami
  1630
  iedvesmoti bērni
  76
  Pieredzes dienas
  250
  dāvanas bērnunamiem
 • Rokdarbi, kurus radījuši cilvēki, kam sarežģīti iekļauties darba tirgū – cilvēki ar īpašām vajadzībām, jaunās māmiņas un sirmgalvji. Katrs nopirktais produkts ir finansiāls atbalsts viņiem un neatsverama gandarījuma sajūta.Rokdarbi, kurus radījuši cilvēki, kam sarežģīti iekļauties darba tirgū – cilvēki ar īpašām vajadzībām, jaunās māmiņas un sirmgalvji. Katrs nopirktais produkts ir finansiāls atbalsts viņiem un neatsverama gandarījuma sajūta.Vairāk par projektuUzzināt, kā atbalstītZiedot
  57
  Nodarbināti cilvēki ar invaliditāti
  1000
  Radīti rokdarbi
  100%
  Roku darbs
  1
  Iegādes punkti
 • Palīdzi sapnim par savu mazuli kļūst īstenībai! Ziedo neauglības ārstēšanai! Lai pēc iespējas vairāk Latvijas ģimeņu saņem iespēju bez maksas veikt medicīniskās apaugļošanas procedūru un sagaida savu bērniņu! 90006282 (1,42 € Maksa par zvanu)Vairāk par projektuUzzināt, kā atbalstītZiedot
  7
  Dzimuši mazuļi
  89189 EUR
  Ziedoti neauglības ārstēšanai
  25
  Ģimenes saņēmušas atbalstu
  200
  Ziedojumu punkti

Palīdzi piepildīties sapnim par savu mazuli!
Ziedo neauglības ārstēšanai, lai pēc iespējas vairāk Latvijas ģimeņu izdodas bez maksas veikt medicīniskās apaugļošanas procedūru un sagaidīt savu bērniņu!

Katrs pasaulē sagaidīts bērns ir brīnums! Taču pat brīnumiem ir vajadzīgs laiks. Pie vieniem viņš atnāk ātri un viegli, bet citiem kavējas. Dažkārt ilgi. Dažkārt pārāk ilgi… Šodien ļoti daudzām ģimenēm nākas dzirdēt diagnozi – neauglība.

Pārstāt cerēt un ilgoties pēc sava bērniņa nav iespējams, var tikai citādi aizpildīt dzīvi, bet tajā vienmēr būs atstāta vieta un ticība brīnumam, kura atnākšanai nepieciešams vēl mazliet laika.

N

 eauglības rādītājs Latvijā ir augsts, un rinda uz valsts apmaksāto neauglības ārstēšanu ir ļoti gara. Papildus nauda no valsts apmaksātajai programmai pašlaik nav plānota. Kampaņa „Labu darot” ir aizsākta, lai vāktu ziedojumus un pēc iespējas vairāk ģimenēm  ļautu par brīvu veikt medicīniskās apaugļošanas procedūru, lai kuplu un laimīgu ģimeņu būtu aizvien vairāk.

Ikviena Latvijas ģimene, kas vēlas pretendēt uz bezmaksas medicīniskās apaugļošanas procedūru, var pieteikties kampaņai, aizpildot veidlapu klīnikas EGV mājaslapā http://www.egv.lv/lv/about/campaign.php .

Zaiga, 36 gadi

Tūlīt pēc apprecēšanās mēs ar vīru sākām plānot bērniņu. Pēc pusotra gada neveiksmīgu mēģinājumu, kas jau bija kļuvuši par rutīnu, vērsos pie dakteriem. Man ieteica mākslīgo apaugļošanu. Sākumā man to bija grūti pieņemt, jo šķita, ka mēs ar vīru taču piekopjam veselīgu dzīvesveidu, un tomēr… Ārstēšanai vairākkārt nācās ņemt naudas aizdevumus. Aizpildījām anketu klīnikas EGV mājaslapā bezmaksas ārstēšanai. Un ziniet, ir pagājuši trīs gadi, un tagad mums ir maza, burvīga princese. Viņai ir gadiņš. Tikai nepadodieties! Mēģiniet visus iespējamos variantus!

Liene, 35 gadi

Divus gadus mēs mēģinājām tikt pie bērniņa. Mums neveicās. Ikdiena bija kļuvusi par pastāvīgu cīņu ar visdažādākajām emocijām. Iestājāmies rindā gan uz valsts apmaksāto mākslīgās apaugļošanas programmu, gan arī dažās klīnikās. Rindas bija garas. Vienu dienu man piezvanīja no klīnikas EGV.  Mēs ar vīru faktiski bijām laimējuši bezmaksas neauglības ārstēšanas kursu. Ir pagājis vairāk nekā gads un tagad es jūtu mūsu mīļā mazuļa kustības. Vēl pāris mēnešu un es ieraudzīšu visvairāk gaidīto sejiņu.

Laima, 39 gadi

Kad ārsts man noteica diagnozi - neauglība, jutāmies kā no laivas izmesti. Nekādi nespējām šo domu pieņemt. Ik pa laikam gan darbā, gan radu lokā kāds apjautājās - nu, un kad tad jums būs bērniņš? Sirds asiņoja. Stājāmies uzskaitē vairākās klīnikās, un notika brīnums. Nu jau grūti pateikt, kas nostrādāja vairāk - vai nu mums tas beidzot bija lemts, vai arī tā bija dakteru profesionalitāte, taču… mazs, mīļš un nu jau 1,5 gadus vecs mīļums dipina tagad pa māju un rauj no virsmām visu, ko tikai viņa mazās roķeles spēj aizsniegt. Un tajos brīžos, kad šķiet, ka nu jau nav spēka, nevar izgulēties no rītiem, nav laisko brīvdienu, atceramies ar vīru, kā bija, kad mums nebija šī nemiera, kad nekā nebija, un esam laimīgi!

Atbalstītāji

www.virsia.lv
www.egv.lv
www.elvi.lv
www.awo.lv
www.alkoutlet.lv
www.kristinerr.lv

Kā atbalstīt?90006282 (maksa par zvanu 1,42 €)Meklē ziedojumu kastītes ELVI, Hesburger, ALKOutlet, Virši-A, Kristīne RR tirdzniecības vietās.Ziedojiet uz biedrības “Taureņa efekts” kontu LV37HABA0551034195731, maksājuma mērķī norādot “Ziedojums projektam Labu darot”

Vairāk par projektuUzzināt, kā atbalstītZiedot