1800-222-223-22 Contact@CharityhubWP.org

Sirdszīmols Lote

 • Kļūsti par iedvesmas avotu bērniem, kuri aug bērnunamos! Palīdzi viņiem izvēlēties savu dzīves ceļu, savu profesiju. Dalies savā profesionālajā pieredzē, aicinot pie sevis, vai dodoties ciemos! Iedrošini viņus uz uzvaru!Kļūsti par iedvesmas avotu bērniem, kuri aug bērnunamos! Palīdzi viņiem izvēlēties savu dzīves ceļu, savu profesiju. Dalies savā profesionālajā pieredzē, aicinot pie sevis, vai dodoties ciemos! Iedrošini viņus uz uzvaru!Vairāk par projektuUzzināt, kā atbalstītZiedot
  49
  Latvijas bērnunami
  1630
  iedvesmoti bērni
  76
  Pieredzes dienas
  250
  dāvanas bērnunamiem
 • Rokdarbi, kurus radījuši cilvēki, kam sarežģīti iekļauties darba tirgū – cilvēki ar īpašām vajadzībām, jaunās māmiņas un sirmgalvji. Katrs nopirktais produkts ir finansiāls atbalsts viņiem un neatsverama gandarījuma sajūta.Rokdarbi, kurus radījuši cilvēki, kam sarežģīti iekļauties darba tirgū – cilvēki ar īpašām vajadzībām, jaunās māmiņas un sirmgalvji. Katrs nopirktais produkts ir finansiāls atbalsts viņiem un neatsverama gandarījuma sajūta.Vairāk par projektuUzzināt, kā atbalstītZiedot
  57
  Nodarbināti cilvēki ar invaliditāti
  1000
  Radīti rokdarbi
  100%
  Roku darbs
  1
  Iegādes punkti
 • Palīdzi sapnim par savu mazuli kļūst īstenībai! Ziedo neauglības ārstēšanai! Lai pēc iespējas vairāk Latvijas ģimeņu saņem iespēju bez maksas veikt medicīniskās apaugļošanas procedūru un sagaida savu bērniņu! 90006282 (1,42 € Maksa par zvanu)Vairāk par projektuUzzināt, kā atbalstītZiedot
  7
  Dzimuši mazuļi
  89189 EUR
  Ziedoti neauglības ārstēšanai
  25
  Ģimenes saņēmušas atbalstu
  200
  Ziedojumu punkti

Rokdarbi, ko veidojuši tie, kam ir sarežģīti iekļauties darba tirgū – cilvēki ar īpašām vajadzībām, jaunās māmiņas un sirmgalvji. Katra nopirktā lieta viņiem sniedz finansiālu atbalstu un neatsveramu gandarījuma sajūtu.

Sirdszīmols „Lote” nozīmē rokdarbu, ko ar īpašu rūpību un mīlestību  darinājuši cilvēki, kam ikdienā trūkst apkārtējo atbalsta.  Cilvēki ar īpašām vajadzībām, jaunās vientuļās māmiņas, sirmgalvji vai jaunieši ar kustību traucējumiem.  Cilvēki, kuriem vairāk nekā citiem  nepieciešama sajūta, ka viņu darbs ir svarīgs un tiek novērtēts.

„L

ote” – tas nebūs tikai  pirkums un prieks par skaisto rokdarbu. Tas būs kaut kas daudz, daudz vairāk. Tā būs spēcīga deva ticības saviem spēkiem tiem, kas radījuši šos rokdarbus. Tas būs malks cerības, ka viņi spēj. Tas būs apliecinājums, ka viņi ir vajadzīgi un māk sniegt prieku apkārtējiem. Un pašlaik viņiem šo vajag vairāk par visu. Ticību un pārliecību par saviem spēkiem, apkārtējo sirds siltumu un atbalstu. Pirkums būs arī finansiāls atbalsts šiem cilvēkiem – par to viņi saņems pilnvērtīgu atalgojumu.

Pašlaik pārdošanā ir krāsaini filca ietvari/maki mobilajām ierīcēm, ko veidojuši gaiši cilvēki ar garīgās attīstības traucējumiem no fonda “Kopā”.

„Lotes” viedtālruņu un planšetdatoru filca maki ir nopērkami  biedrības „Taureņa efekts” labdarības veikalā www.taurenaefekts.lv. Visu jaunāko produkciju vari skatīt „Lotes” draugu pulcēšanas vietnēs: Draugiem.lv, Facebook un Twitter.

Ģirts, 17 gadu

Daudziem šķiet - tas, ka es nespēju staigāt, ietekmē arī manas prāta spējas un radošo iedvesmu. Nekā nebija. Es varu un gribu darboties, esmu uzšuvis jau daudz dažādu maku, pat čības ir sanācis sašūt. Un vislielākais prieks, ka tas patīk arī citiem. Citi ir ar mieru manus darbus iegādāties un man tas sniedz milzu gandarījumu. Sajūtu, ka es joprojām esmu vajadzīgs, un ar savu darbu spēju dāvāt prieku apkārtējiem.

Sanda, 23 gadi

Pagājušajā gadā ar draugiem bijām festivālā „Positivus". Protams, daudz dažādu kioskiņu un tirgošanās vietu.  Vienā stendā pamanītais mani uzrunāja īpaši. Stilīgi, latviskiem rakstiem veidoti mobilo telefonu un datoru maciņi. Burvīgi. Kad jau biju nolēmusi iegādāties, uzzināju, ka tos ir izgatavojuši cilvēki ar īpašām vajadzībām. Nebija šaubu - jāpērk. Ļoti kvalitatīvi un stilīgi. Turklāt zinu, ka ar savu pirkumu esmu sagādājusi prieku arī tiem, kam ikdienā tas vajadzīgs varbūt vairāk, nekā mums.

Eiženija, 73 gadi

Kādreiz jaunībā es strādāju par audēju. Bija darbs un man padevās. Taču ar gadiem pieprasījums pēc maniem izstrādājumiem mazinājās, mūsu cehu slēdza. Tā nu ir iegrozījies, ka dzīvoju pansionātā. Un patiešām ļoti priecājos, ka man ir daudz laika, lai darinātu dažādus rokdarbus. Ar biedrības „Taureņa efekts” gādību varu tos arī pārdot un nopelnīt. Man tas tiešām tagad ir ļoti liels atbalsts gan finansiāli, gan emocionāli. Paldies!

Atbalstītāji

www.awo.lv
www.dpd.lv

Kā atbalstīt?Iegādājieties Lote rokdarbus mūsu labdarības online veikalā.

Ziedojiet uz biedrības “Taureņa efekts” kontu LV37HABA0551034195731, maksājuma mērķī norādot “Ziedojums projektam Lote”

Sociālie mediji

Facebook

Vairāk par projektuUzzināt, kā atbalstītZiedot