1800-222-223-22 Contact@CharityhubWP.org

Taureņa Efekts

 • Kļūsti par iedvesmas avotu bērniem, kuri aug bērnunamos! Palīdzi viņiem izvēlēties savu dzīves ceļu, savu profesiju. Dalies savā profesionālajā pieredzē, aicinot pie sevis, vai dodoties ciemos! Iedrošini viņus uz uzvaru!Kļūsti par iedvesmas avotu bērniem, kuri aug bērnunamos! Palīdzi viņiem izvēlēties savu dzīves ceļu, savu profesiju. Dalies savā profesionālajā pieredzē, aicinot pie sevis, vai dodoties ciemos! Iedrošini viņus uz uzvaru!Vairāk par projektuUzzināt, kā atbalstītZiedot
  49
  Latvijas bērnunami
  1630
  iedvesmoti bērni
  76
  Pieredzes dienas
  250
  dāvanas bērnunamiem
 • Rokdarbi, kurus radījuši cilvēki, kam sarežģīti iekļauties darba tirgū – cilvēki ar īpašām vajadzībām, jaunās māmiņas un sirmgalvji. Katrs nopirktais produkts ir finansiāls atbalsts viņiem un neatsverama gandarījuma sajūta.Rokdarbi, kurus radījuši cilvēki, kam sarežģīti iekļauties darba tirgū – cilvēki ar īpašām vajadzībām, jaunās māmiņas un sirmgalvji. Katrs nopirktais produkts ir finansiāls atbalsts viņiem un neatsverama gandarījuma sajūta.Vairāk par projektuUzzināt, kā atbalstītZiedot
  57
  Nodarbināti cilvēki ar invaliditāti
  1000
  Radīti rokdarbi
  100%
  Roku darbs
  1
  Iegādes punkti
 • Palīdzi sapnim par savu mazuli kļūst īstenībai! Ziedo neauglības ārstēšanai! Lai pēc iespējas vairāk Latvijas ģimeņu saņem iespēju bez maksas veikt medicīniskās apaugļošanas procedūru un sagaida savu bērniņu! 90006282 (1,42 € Maksa par zvanu)Vairāk par projektuUzzināt, kā atbalstītZiedot
  7
  Dzimuši mazuļi
  89189 EUR
  Ziedoti neauglības ārstēšanai
  25
  Ģimenes saņēmušas atbalstu
  200
  Ziedojumu punkti

Kļūsti par iedvesmas avotu bērniem, kuri aug bērnunamos! Palīdzi viņiem izvēlēties dzīves ceļu un, profesiju! Dalies savā profesionālajā pieredzē, aicinot pie sevis, vai dodoties ciemos! Iedrošini viņus uzvarēt!

Iznācis no bērnu nama viens – pretim pasaulei un saviem sapņiem. Apjucis, vēl nenobriedis patstāvīgai dzīvei, ar naivumu sirdī, bet spēcīgu cerību, ka viss nokārtosies. Viņš mēģina. Viņš vēl nemāk rīkoties ar naudu, ne visai labi orientējas cilvēkos un visai maz zina par ikdienas dzīvi. Integrācijas process nav viegls. Viņš  krīt, dabū punus, sitienus, taču ceļas. Lai par spīti visam dotos uz mērķi.

P

rojekts „Taureņa efekts” ir radīts, lai palīdzētu bērniem, kuri aug bērnunamā atrast pareizo dzīves virzienu, piepildījumu un gandarījumu, kas nākotnē mainīs viņu dzīvi, palīdzēs viņiem izdarīt pareizo izvēli tad, kad būs jāizšķiras par savu profesiju.

Projekta ietvaros tiek rīkotas “Pieredzes dienas”, kad dažādu jomu speciālisti brauc uz bērnunamiem vai aicina bērnus pie sevis – dalās pieredzē, atbild uz jautājumiem un iedvesmo.

Bērnunamus var atbalstīt arī materiāli, ziedojot to audzēkņiem nepieciešamās mantas. Šeit ir iespējams apskatīt Latvijas bērnunamu vajadzību sarakstu. Mūsu atbalstītājs kurjerpasts „DPD Latvija” par brīvu nogādās jūsu dāvanas uz norādīto bērnu namu. Zvaniet uz numuru 67387284 un pieminiet, ka piegāde tiek veikta kampaņas „Taureņa efekts” ietvaros.

Sekojiet līdzi mūsu ziņām arī sociālajos tīklos Facebook un Twitter.

Lelde,14 gadu

Pašlaik man ir 14 gadu.  Ļoti bieži man uzdod jautājumu – par ko es gribu kļūt. Nezinu. Varbūt gribētu būt advokāte, kas aizstāv cilvēkus un viņiem palīdz. Daudzi ir teikuši, ka man labi padodas pārliecināt citus un advokātes darbs man labi derētu. Laiks rādīs. Bet tagad ļoti gribētu paskatīties, kāds ir advokāta darbs ikdienā un parunāties ar kādu no viņiem, lai pastāsta.

Jānis, 43 gadi

Bērniem, kas auguši bērnu namos un, kļūstot pilngadīgi tos pamet, ir ļoti sarežģīti integrēties sabiedrībā. Viņi ir auguši savā pasaulē, raduši, ka par viņiem parūpējas un patiesībā īsti pat nezina, kā apieties ar naudu vai kontaktēties ar citiem. Arī viņi veidos sabiedrību, kurā dzīvos arī mani bērni. Tāpēc man šķita ļoti atbildīgi tikties ar šiem jauniešiem un bērniem, lai dalītos savā profesionālajā pieredzē. Lai pastāstītu, kā es nopelnīju pirmo naudu, lai viņus iedrošinātu darīt un būt pārliecinātiem par savām spējām.

Rihards, 11 gadu

Nesen mēs apmeklējām televīziju LNT. Tikāmies ar pazīstamiem diktoriem un žurnālistiem. Mums izrādīja studiju, no kuras katru vakaru tiek pārraidītas ziņas. Patiesībā tā ir daudz daudz mazāka, nekā izskatās televīzijā. Mani ļoti iedvesmoja sporta žurnālists Lauris Lizbovskis. Ļoti jautrs un zinīgs. Es noteikti vēlētos arī strādāt televīzijā un tāpat kā viņš, stāstīt skatītājiem par jaunumiem sportā. Turpmāk par sportu interesēšos vēl cītīgāk un ceru, ka kādu dienu arī mani visi varēs redzēt televīzijā.

Atbalstītāji

www.awo.lv
www.dpd.lv

Kā atbalstīt?Latvijas bērnunamu materiālo vajadzību saraksts.


Dāvanas bērnunamiem bez maksas piegādā DPD Latvija. Zvaniet uz numuru 67387284 un piesakiet piegādi kampaņas Taureņa efekts ietvaros.Aiciniet uz Pieredzes dienu savā organizācijā. Rakstiet: info@taurenaefekts.lvZiedojiet uz biedrības “Taureņa efekts” kontu LV37HABA0551034195731, maksājuma mērķī norādot “Ziedojums projektam Taureņa efekts”

Sociālie mediji

Facebook
Twitter

Vairāk par projektuUzzināt, kā atbalstītZiedot